Ofertă
Churu Ciao Bisque pentru pisici cu pui 40 g
In stoc
Aromă:
Pui
Nevoi specifice:
Fără cereale
20
5,79 lei
4,59 lei
Pret unitar: 114,75 lei/kg
In stoc
Aromă:
Curcan & morcov
12,49 lei
Pret unitar: 31,23 lei/kg
In stoc
Aromă:
Somon
Nevoi specifice:
Sterilizat
5,79 lei
Pret unitar: 68,12 lei/kg
In stoc
Aromă:
Vită
3,69 lei
Pret unitar: 43,41 lei/kg
In stoc
Aromă:
Miel
Nevoi specifice:
Sterilizat
4,69 lei
Pret unitar: 55,18 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pasăre
2,99 lei
Pret unitar: 29,9 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
4,99 lei
Pret unitar: 71,29 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
3,69 lei
Pret unitar: 43,41 lei/kg
In stoc
Aromă:
Mix
13,99 lei
Pret unitar: 41,15 lei/kg
In stoc
Aromă:
Vițel
3,69 lei
Pret unitar: 43,41 lei/kg
Ofertă
  Felix Fantastic Hrană umedă pentru pisici, cu somon în aspic 85 g
In stoc
Aromă:
Somon
20
2,99 lei
2,39 lei
Pret unitar: 28,12 lei/kg
In stoc
Aromă:
Vită
Nevoi specifice:
Fără cereale
8,99 lei
Pret unitar: 22,48 lei/kg
In stoc
Aromă:
Mix
27,49 lei
Pret unitar: 40,43 lei/kg
In stoc
Aromă:
Vită
3,29 lei
Pret unitar: 38,71 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
3,09 lei
Pret unitar: 30,9 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pasăre
Nevoi specifice:
Sterilizat
7,49 lei
Pret unitar: 88,12 lei/kg
In stoc
Aromă:
Vită
4,09 lei
Pret unitar: 48,12 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
3,09 lei
Pret unitar: 36,35 lei/kg