In stoc
Aromă:
Pui & miel
Nevoi specifice:
Fără cereale
10,9 lei
Pret unitar: 27,25 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
2,99 lei
Pret unitar: 29,9 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
Nevoi specifice:
Sterilizat
54,99 lei
Pret unitar: 64,69 lei/kg
In stoc
Aromă:
Ton & legume
8,49 lei
Pret unitar: 141,5 lei/kg
In stoc
Aromă:
Miel & curcan
2,89 lei
Pret unitar: 34 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
4,99 lei
Pret unitar: 58,71 lei/kg
In stoc
Aromă:
Curcan
3,29 lei
Pret unitar: 38,71 lei/kg
In stoc
Aromă:
Curcan
6,99 lei
Pret unitar: 82,24 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
Nevoi specifice:
Fără cereale
5,79 lei
Pret unitar: 57,9 lei/kg
In stoc
Aromă:
Gâscă
Nevoi specifice:
Fără cereale
6,99 lei
Pret unitar: 82,24 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
8,29 lei
Pret unitar: 97,53 lei/kg
Ofertă
  Felix Sensations Hrană umedă pentru pisici, cu vită și roșii în aspic 85 g
In stoc
Aromă:
Vită
20
2,99 lei
2,39 lei
Pret unitar: 28,12 lei/kg
In stoc
Aromă:
Curcan & legume
Nevoi specifice:
Fără cereale
4,59 lei
Pret unitar: 54 lei/kg
Ofertă
Felix Soup Farm Selection Hrană umedă pentru pisici 6x48 g
In stoc
Aromă:
Vită
20
12,99 lei
10,39 lei
Pret unitar: 36,08 lei/kg
Ofertă
  Felix Tasty Shreds Hrană umedă pentru pisici, selecție mixtă cu vită, pui, somon, ton în sos 4x80 g
In stoc
Aromă:
Mix
20
10,99 lei
8,79 lei
Pret unitar: 27,47 lei/kg
In stoc
Aromă:
Ton
5,99 lei
Pret unitar: 85,57 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
Nevoi specifice:
Digestie sensibilă
10,99 lei
Pret unitar: 27,48 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
6,99 lei
Pret unitar: 82,24 lei/kg
In stoc
Aromă:
Somon & păstrăv
2,99 lei
Pret unitar: 29,9 lei/kg
In stoc
Aromă:
Somon
Nevoi specifice:
Sterilizat
8,29 lei
Pret unitar: 97,53 lei/kg