Ofertă
Royal Canin Hair & Skin Pliculețe pentru pisici 85 g
In stoc
Aromă:
Mix
Nevoi specifice:
Piele & blană
14
8,79 lei
7,49 lei
Pret unitar: 88,12 lei/kg
Ofertă
  Felix Fantastic Hrană umedă pentru pisici, Selecție Rustică, cu vită, pui în aspic 4x85 g
In stoc
Aromă:
Mix
20
10,49 lei
8,39 lei
Pret unitar: 24,68 lei/kg
In stoc
Nevoi specifice:
Apetit capricios
7,49 lei
Pret unitar: 88,12 lei/kg
In stoc
Aromă:
Mix
Nevoi specifice:
Apetit capricios
7,49 lei
Pret unitar: 88,12 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui & vită
8,99 lei
Pret unitar: 112,38 lei/kg
In stoc
Aromă:
Ton & pui & creveţi
8,49 lei
Pret unitar: 99,88 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
4,99 lei
Pret unitar: 58,71 lei/kg
In stoc
Aromă:
Ton
5,99 lei
Pret unitar: 85,57 lei/kg
In stoc
Aromă:
Mix
14,99 lei
Pret unitar: 44,09 lei/kg
In stoc
Aromă:
Păstrăv & cod
5,49 lei
Pret unitar: 64,59 lei/kg
In stoc
Aromă:
Somon
Nevoi specifice:
Digestie sensibilă
4,69 lei
Pret unitar: 55,18 lei/kg
Ofertă
  Felix Tasty Shreds Hrană umedă pentru pisici, cu ton în sos 80 g
In stoc
Aromă:
Ton
20
2,99 lei
2,39 lei
Pret unitar: 29,88 lei/kg
In stoc
Aromă:
Mix
Nevoi specifice:
Digestie sensibilă
31,9 lei
Pret unitar: 62,55 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
5,99 lei
Pret unitar: 85,57 lei/kg
In stoc
8,29 lei
Pret unitar: 97,53 lei/kg
Ofertă
  Felix Sensations Hrană umedă pentru pisici, Selecție Rustică, cu vită și roșii, pui și morcovi în aspic 4x85 g
In stoc
Aromă:
Mix
14,99 lei
Pret unitar: 44,09 lei/kg
In stoc
Aromă:
Mix
15,99 lei
Pret unitar: 53,3 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
26,49 lei
Pret unitar: 311,65 lei/kg