In stoc
Aromă:
Somon
15,99 lei
Pret unitar: 71,07 lei/kg
Ofertă
  Royal Canin Urinary Care Hrană umedă pentru pisici, susținerea tractului urinar 85 g
In stoc
Nevoi specifice:
Tract urinar
20
8,79 lei
6,99 lei
Pret unitar: 82,24 lei/kg
In stoc
Aromă:
Vită & pui
39,99 lei
Pret unitar: 39,21 lei/kg
Ofertă
Cadou la achiziție
  Sheba Hrană umedă pentru pisici adulte, cu carne de pasăre în aspic 4 x 85 g
In stoc
Aromă:
Pasăre
Nevoi specifice:
Fără cereale
15,99 lei
Pret unitar: 47,03 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui & sparanghel
5,99 lei
Pret unitar: 85,57 lei/kg
In stoc
Aromă:
Vită
4,99 lei
Pret unitar: 12,02 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui & biban
6,99 lei
Pret unitar: 99,86 lei/kg
Ofertă
  Felix Fantastic Hrană umedă pentru pisici, cu vită în aspic 85 g
In stoc
Aromă:
Vită
20
2,99 lei
2,39 lei
Pret unitar: 28,12 lei/kg
In stoc
Aromă:
Mix
154,99 lei
Pret unitar: 16,85 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pasăre
15,99 lei
Pret unitar: 53,3 lei/kg
In stoc
Aromă:
Somon
6,49 lei
Pret unitar: 16,02 lei/kg
Ofertă
Cadou la achiziție
  Sheba Hrană umedă pentru pisici junioare, selecție mixtă în sos 4 x 85 g
In stoc
Aromă:
Mix
Nevoi specifice:
Fără cereale
15,99 lei
Pret unitar: 47,03 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pește oceanic
8,29 lei
Pret unitar: 97,53 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui & ton
4,99 lei
Pret unitar: 124,75 lei/kg
In stoc
Aromă:
Vită
6,49 lei
Pret unitar: 16,23 lei/kg
In stoc
Aromă:
Ton
8,49 lei
Pret unitar: 99,88 lei/kg
In stoc
8,29 lei
Pret unitar: 97,53 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pește
Nevoi specifice:
Digestie sensibilă
54,99 lei
Pret unitar: 64,69 lei/kg
In stoc
Aromă:
Cod
3,99 lei
Pret unitar: 46,94 lei/kg