In stoc
Aromă:
Cod
3,99 lei
Pret unitar: 46,94 lei/kg
In stoc
Aromă:
Ton & pui & şuncă
8,49 lei
Pret unitar: 99,88 lei/kg
In stoc
Aromă:
Vită & pui
3,69 lei
Pret unitar: 43,41 lei/kg
In stoc
Aromă:
Iepure & rață
6,49 lei
Pret unitar: 16,23 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pește
16,9 lei
Pret unitar: 56,33 lei/kg
In stoc
Aromă:
Ton & somon
8,49 lei
Pret unitar: 99,88 lei/kg
Ofertă
Royal Canin Hair & Skin Pliculețe pentru pisici 85 g
In stoc
Nevoi specifice:
Piele & blană
14
8,79 lei
7,49 lei
Pret unitar: 88,12 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
2,89 lei
Pret unitar: 34 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui & curcan
21,99 lei
Pret unitar: 73,3 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pește
15,99 lei
Pret unitar: 53,3 lei/kg
In stoc
28,49 lei
Pret unitar: 23,74 lei/kg
In stoc
Aromă:
Curcan
Nevoi specifice:
Sterilizat
26,49 lei
Pret unitar: 77,91 lei/kg
In stoc
Aromă:
Mix
40,41 lei
Pret unitar: 39,62 lei/kg
In stoc
Aromă:
Mix
93,99 lei
Pret unitar: 27,64 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui & raţă
8,99 lei
Pret unitar: 112,38 lei/kg
In stoc
Aromă:
Curcan & rață & miel & ton
39,99 lei
Pret unitar: 39,21 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
6,99 lei
Pret unitar: 99,86 lei/kg
In stoc
Aromă:
Somon
Nevoi specifice:
Fără cereale
3,99 lei
Pret unitar: 53,2 lei/kg
In stoc
Aromă:
Cal
Nevoi specifice:
Digestie sensibilă
6,99 lei
Pret unitar: 82,24 lei/kg
Ofertă
Cadou la achiziție
  Sheba Hrană umedă pentru pisici adulte, selecție mixtă în sos 4 x 85 g
In stoc
Aromă:
Mix
16,99 lei
Pret unitar: 49,97 lei/kg