In stoc
Aromă:
Pasăre
31,99 lei
Pret unitar: 31,36 lei/kg
In stoc
Aromă:
Păsăre
10,99 lei
Pret unitar: 32,32 lei/kg
In stoc
Aromă:
Somon
6,49 lei
Pret unitar: 16,23 lei/kg
In stoc
Aromă:
Somon
6,49 lei
Pret unitar: 16,23 lei/kg
In stoc
Nevoi specifice:
Sterilizat
8,29 lei
Pret unitar: 97,53 lei/kg
Ofertă
Cadou la achiziție
  Sheba Hrană umedă pentru pisici adulte, selecție suculentă în sos 4 x 85 g
In stoc
Aromă:
Mix
16,99 lei
Pret unitar: 49,97 lei/kg
In stoc
Aromă:
Ton
39,99 lei
Pret unitar: 133,3 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
5,49 lei
Pret unitar: 78,43 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui
5,99 lei
Pret unitar: 85,57 lei/kg
In stoc
Aromă:
Păstrăv & crab
2,99 lei
Pret unitar: 29,9 lei/kg
In stoc
Aromă:
Ton & creveți
8,49 lei
Pret unitar: 99,88 lei/kg
In stoc
Aromă:
Ton & vită
8,49 lei
Pret unitar: 99,88 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pasăre
119,99 lei
Pret unitar: 48 lei/kg
Ofertă
Cadou la achiziție
  Sheba Nature's Collection Hrană umedă pentru pisici adulte, cu carne de pasăre în aspic 4 x 85 g
In stoc
Aromă:
Pasăre
Nevoi specifice:
Fără cereale
15,99 lei
Pret unitar: 47,03 lei/kg
In stoc
28,49 lei
Pret unitar: 23,74 lei/kg
Ofertă
Cadou la achiziție
  Sheba Nature's Collection Hrană umedă pentru pisici adulte, selecție mixtă în sos 4 x 85 g
In stoc
Aromă:
Mix
Nevoi specifice:
Fără cereale
15,99 lei
Pret unitar: 47,03 lei/kg
In stoc
Aromă:
Mix
28,49 lei
Pret unitar: 23,74 lei/kg
In stoc
Aromă:
Ton & creveți
39,99 lei
Pret unitar: 133,3 lei/kg
In stoc
Aromă:
Pui & ficat de raţă
Nevoi specifice:
Apetit capricios
8,99 lei
Pret unitar: 128,43 lei/kg